Uzman Teknik Ekip, Sorunsuz Hizmet!

Mobilite Servis, elektrikli mikro mobilite araçlarının arıza tespit, onarım ve bakımlarını yapan, alanında yetkin personel kadrosuna sahip bir kuruluştur.

Mobilite Servis atölyelerinde elektrikli scooter, elektrikli motosiklet, elektrikli bisiklet, elektrikli kaykay (hoverboard) başta olmaz üzere birçok mikro mobilite aracının servis hizmetleri, profesyonel kişilerce en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Alanında uzman kişilerce yapılan arıza tespit, onarım ve bakım çalışmaları ile mutlu müşterilerinin sayısı her geçen gün hızla artmaktadır.

Mobilite Servis, mikro mobilite sektöründen birçok markanın yetkili servisliğine sahip olmakla birlikte onlarca marka ve modelin özel servislik hizmetini de gerçekleştirmektedir.

Elektrikli Scooter

Elektrikli Bisiklet

Cincır

Elektrikli Motosiklet

Hoverboard

ve diğerleri ...

Bayilik ve Franchising Fırsatı!

Mobilite Servis, mikro mobilite sektöründe öncü ve lider teknik servis ve bakım markası olarak Türkiye'nin her şehrinde hizmet verebilmeyi hedeflemektedir. Siz de bulunduğunuz şehirde Mobilite Servis Noktası olmak istiyorsanız Bayilik ve Franchising seçeneklerimizi görmek için bize ulaşın.

Şehrinize Mobilite Servis Kalitesini Taşıyın

TÜM TÜRKİYE'YE YAYILIYORUZ!

Mobilite Servis kalitesini şehrinize taşımak istiyorsanız Bayilik ve Franchising seçeneklerimizi görmek için bize ulaşın.​